Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod

Modernizace výuky u ryteckých oborů na SŠ-COPT Uherský Brod.

Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod kromě jiných oborů (puškařských a strojírenských) vyučuje také umělecké obory (konkrétně maturitní obor Uměleckořemeslné zpracování kovů a učební obor Nástrojař – rytec kovů, který se zde navíc vyučuje také v dálkové formě).
Pro lepší představu přikládáme i odkazy na naše webové stránky (oba obory):

Děláme zde špičkové výrobky, ale postup výroby v ruční formě je sice tradiční, avšak neefektivní (stále zde bude i hodně ceněná ruční práce, ale řada dalších věcí se dá dělat efektivněji s pomůckami, které požadujeme). Přesně víme, jak by takové ideální pracoviště pro rytce mělo vypadat, a tak jsme sepsali techniku pro dvě taková moderní pracoviště pro naše umělecké obory.

Konkrétně jsme chtěli a také dostali do výuky techniku, kterou začleníme do své výuky. Konkrétně šlo o gravírovací stroje GraverSmith, zlatnické stoly, stereoskopické mikroskopy DeltaOptical a doplňky k těmto zařízením.

Díky této technice si v praxi ověříme možnosti inovace výuky v tomto oboru, připravíme nové učební postupy a celkově v praxi ověříme modernizaci těchto tradičních oborů.

Kontakt

tel.: 777 002 379
mail: edugrant@eduteam.cz
Eduteam – centrum celoživotního vzdělávání z.s.
Podnikatelská 565, Běchovice,
190 11 Praha 9

IČO: 22842292
ID datové schránky: c72nfeg
Všechna práva vyhrazena © 2019 Eduteam - centrum celoživotního vzdělávání z.s.
Powered by Design Green Cat
phone-handsetlink