Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

Vybavení učebny Střihu zvuku pro obor Multimédia

Nová učebna pro Střih zvuku – Investice do Budoucnosti Oboru Multimédia

Naše škola se má dlouholetou tradici ve vzdělávání studentů v uměleckořemeslných disciplínách. Tato tradice sahá až ke konceptu baťovského školství, ve kterém vzdělávání bylo neoddělitelně spojeno s praxí. Naším cílem je udržet tuto hodnotnou tradici a poskytnout studentům vzdělání, které je okamžitě přenositelné do praxe. Díky Edugrantu zřídíme specializovanou učebnu pro střih zvuku pro obor Multimédia.

V této učebně se budou studenti oboru Multimédia učit:

  • Ozvučovat autorské filmů a animace; vytvářet zvukové stopy, které obohatí filmový zážitek a zprostředkují divákům emoce.
  • Přidávat zvukové, hudební a ruchové stopy do dokumentů a reklamních spotů. V nově zbudované učebně budou studenti pracovat na reálných projektech a budou si osvojovat klíčové dovednosti v oblasti reklamy a audiovizuální tvorby.
  • Pracovat s kontaktním zvukem a se základy postsynchonního zvučení. Studenti získají praktické dovednosti pro zpracování zvukových stop a vytvoření kvalitního zvukového doprovodu.

Tato učebna se stane klíčovým prvkem pro zkvalitnění výuky studentů oboru Multimédia a umožní jim získat praktické zkušenosti a dovednosti nezbytné pro jejich budoucí kariéru.

Podpora získaná z Edugrantu je pro nás klíčová a umožní nám v plné míře využít současné technologie a trendy v multimediální praxi.

Kontakt

tel.: 777 002 379
mail: edugrant@eduteam.cz
Eduteam – centrum celoživotního vzdělávání z.s.
Podnikatelská 565, Běchovice,
190 11 Praha 9

IČO: 22842292
ID datové schránky: c72nfeg
Všechna práva vyhrazena © 2019 Eduteam - centrum celoživotního vzdělávání z.s.
Powered by Design Green Cat
phone-handsetlink